QUI SOM I D’ON VENIM?

Seus Nacionals

València

Casal Obrer i Popular
Carrer Olímpia Arozena Torres, 42, baix esquerra (46018)

Barcelona

Casal Independentista de Sants Jaume Compte
Carrer de Muntadas, 24 (08014)

Assemblees territorials

Comarques gironines

Avinguda Sant Narcís, 22, principal, (17005), Girona
Ateneu Popular Sa Fera Ferotge, Carrer de Mas Enlaire, 3, (17300), Blanes

Telèfon: 646 432 730

laselva@sindicatcos.cat

comarquesgironines@sindicatcos.cat

Facebook: COS Comarques Gironines

Facebook: COS La Selva

Twitter: @COS_Girona

Twitter: @COS_LaSelva

Vallès

Casal Independentista i Popular de Sabadell, Can Capablanca. Carrer del Comte Jofre, 30, 08205 Sabadell, Barcelona

valles@sindicatcos.cat

cosvalles.wordpress.com

Facebook: COS Vallès

Twitter: @COS_Valles

Instagram: @cos_valles

El Garraf

Ateneu Vilanoví, Plaça Llarga s/n, (08800), Vilanova i la Geltrú

Telèfon: 647 767 554

garraf@sindicatcos.cat

Facebook: COS Garraf

Twitter: @COSGarraf

L'Horta - Ribera del Xúquer

Casal Obrer i Popular, Carrer Olímpia Arozena Torres, 42, baix esquerra (46018) l’Olivereta – València

Telèfon: 618 158 642

horta@sindicatcos.cat

Facebook: COS l’Horta

Twitter@COS_Horta

Ponent

info@sindicatcos.cat

Osona

Avinguda Martí Genís, 4, (08500), Vic

Telèfon: 938 855 712

osona@sindicatcos.cat

Facebook: COS Osona-Ripollès

TwitterCOS_Osona

El Barcelonès

Casal Independentista de Sants Jaume Compte, Carrer de Muntadas, 24 (08014), Sants, Barcelona

barcelones@sindicatcos.cat

Facebook: Cos Barcelonès

Twitter: @cos_bcn

Catalunya central

catalunyacentral@sindicatcos.cat

Twitter: @COS_CatCentral

Instragram: @cos_catcentral

El Camp

Casal Popular Sageta de Foc, Carrer La Nau núm. 11, 43003, Tarragona
Casal Popular La Turba, Carrer Nou núm. 12, 43800, Valls
Casal Despertaferro, Carrer Martí Napolità, 7-9, 43201, Reus

Telèfon: 680 32 30 39

elcamp@sindicatcos.cat

Facebook: Coordinadora Obrera Sindical El Camp

Twitter: @COS_elCamp

Pirineu

pirineu@sindicatcos.cat

Catalunya Nord

info@sindicatcos.cat

Maresme
El Baix Llobregat

baixllobregat.cos@gmail.com

Facebook: Cos Baix Llobregat

Twitter: @cosbll

La Plana

laplana@sindicatcos.cat

Facebook: COS la Plana

Twitter: @coslaplana

Marina i Safor

Carrer Pare Carles Ferrís, 55, (46702), Gandia
Carrer de la Lluna, 47, (03750), Pedreguer

lasafor@sindicatcos.cat

Facebook: Coordinadora Obrera Sindical Marina-Safor

Mallorca

info@sindicatcos.cat

Assemblees sectorials

Lleure

lleure@sindicatcos.cat

Twitter: @CLleure

Metall

metall@sindicatcos.cat

Educació
Sanitat

sanitat@sindicatcos.cat

Hostaleria

Twitter: @cos_hostaleria

Sector social

sectorsocial@sindicatcos.cat

Twitter: @COS_AccioSocial

Administració pública

administraciopublica@sindicatcos.cat