On som?

Seus nacionals

Barcelona
Casal Independentista de Sants Jaume Compte
Carrer de Muntadas, 24 (08014)

València
Casal Obrer i Popular
Carrer Olímpia Arozena Torres, 42, baix esquerra (46018)

Assemblees Territorials

Comarques Gironines
Avinguda Sant Narcís, 22, principal, (17005), Girona
Ateneu Popular Sa Fera Ferotge, Carrer de Mas Enlaire, 3, (17300), Blanes
Telèfon: 646 432 730
laselva@sindicatcos.cat
comarquesgironines@sindicatcos.cat
Facebook: COS Comarques Gironines
Facebook: COS La Selva
Twitter: @COS_Girona
Twitter: @COS_LaSelva

Osona – El Ripollès
Avinguda Martí Genís, 4, (08500), Vic
Telèfon: 938 855 712
osona@sindicatcos.cat
Facebook: COS Osona-Ripollès
TwitterCOS_Osona

Vallès
valles@sindicatcos.cat
cosvalles.wordpress.com
Facebook: COS Vallès
Twitter: @COS_Valles
Instagram: cos_valles

El Maresme
Ateneu Popular Pep Sivilla, Ronda Francesc Macià, 40 (08304), Mataró
Telèfon: 645 79 23 64
maresme@sindicatcos.cat
Facebook: COS Maresme
Twitter: @cosMaresme
Instagram: cosmaresme

El Barcelonès
Casal Independentista de Sants Jaume Compte, Carrer de Muntadas, 24 (08014), Sants, Barcelona
barcelones@sindicatcos.cat
Facebook: Cos Barcelonès
Twitter: @cos_bcn

El Baix Llobregat
baixllobregat.cos@gmail.com
Facebook: Cos Baix Llobregat
Twitter@cosbll

El Garraf
Ateneu Vilanoví, Plaça Llarga s/n, (08800), Vilanova i la Geltrú
Telèfon: 647 767 554
garraf@sindicatcos.cat
Facebook: COS Garraf
Twitter: @COSGarraf

El Camp
Telèfon: 680 32 30 39
Casal Popular Sageta de Foc, Carrer La Nau núm. 11, 43003, Tarragona
Casal Popular La Turba, Carrer Nou núm. 12, 43800, Valls
Casal Despertaferro, Carrer Martí Napolità, 7-9, 43201, Reus
elcamp@sindicatcos.cat
Facebook: Coordinadora Obrera Sindical El Camp
Twitter: @COS_elCamp

La Plana
laplana@sindicatcos.cat
Facebook: COS la Plana
Twtter: @coslaplana

L’Horta – Ribera del Xúquer
Casal Obrer i Popular, Carrer Olímpia Arozena Torres, 42, baix esquerra (46018) l’Olivereta – València
Telèfon: 618 158 642
horta@sindicatcos.cat
Facebook: COS l’Horta
Twitter@COS_Horta

Marina i Safor
Carrer Pare Carles Ferrís, 55, (46702), Gandia
Carrer de la Lluna, 47, (03750), Pedreguer
lasafor@sindicatcos.cat
Facebook: Coordinadora Obrera Sindical Marina-Safor

Assemblees Sectorials

Educació
educacio@sindicatcos.cat
Facebook: Cos Educació
Twitter: @COSEducacio

Veterinària
veterinarea@sindicatcos.cat
Facebook: COS Veterinària
Twitter: @SindicatDeVet

Sector social
sectorsocial@sindicatcos.cat
Twitter: @COS_AccioSocial

Lleure
lleure@sindicatcos.cat
Twitter: @CLleure

Sanitat
sanitat@sindicatcos.cat

Administració pública
administraciopublica@sindicatcos.cat

Metall
metall@sindicatcos.cat

Hostaleria
Twitter: @cos_hostaleria

Lluita Feminista
antipatriarcal@sindicatcos.cat
Twitter: @CosGenere