On som?

Seus nacionals

Barcelona
Casal Independentista de Sants Jaume Compte
Carrer de Muntadas, 24 (08014)

València
Casal Obrer i Popular
Carrer Olímpia Arozena Torres, 42, baix esquerra (46018)

Assemblees Territorials

La Selva
Ateneu Popular Sa Fera Ferotge, Carrer de Mas Enlaire, 3, (17300), Blanes
Telèfon: 646 432 730
laselva@sindicatcos.cat
Facebook: COS La Selva
Twtter@COS_LaSelva

Osona – El Ripollès
Avinguda Martí Genís, 4, (08500), Vic
Telèfon: 938 855 712
osona@sindicatcos.cat
Facebook: COS Osona-Ripollès
TwtterCOS_Osona

Vallès
valles@sindicatcos.cat
Facebook: COS Vallès
Twtter@COS_Valles

El Maresme
Ateneu Popular La Trama, Passatge d’Antoni Martí Cabanellas, s/n, (08304), Mataró
Can Fugarolas, Carrer Toló, 8, (08301), Mataró
Telèfon: 645 79 23 64
maresme@sindicatcos.cat
Facebook: COS Maresme
Twtter: @cosMaresme 

El Barcelonès
Casal Independentista de Sants Jaume Compte, Carrer de Muntadas, 24 (08014), Sants
barcelones@sindicatcos.cat
Facebook: Cos Barcelonès
Twtter: @cos_bcn

El Baix Llobregat
baixllobregat.cos@gmail.com
Facebook: Cos Baix Llobregat
Twtter@cosbll

El Garraf
Ateneu Vilanoví, Plaça Llarga s/n, (08800) Vilanova i la Geltrú
Telèfon: 647 767 554
garraf@sindicatcos.cat
Facebook: COS Garraf

El Camp
Telèfon: 645 790 300
elcamp@sindicatcos.cat
Facebook: Coordinadora Obrera Sindical El Camp
Twtter@COS_elCamp

La Plana
laplana@sindicatcos.cat
Twtter: @coslaplana

L’Horta – Ribera del Xúquer
Casal Obrer i Popular, Carrer Olímpia Arozena Torres, 42, baix esquerra (46018) l’Olivereta – València
Telèfon: 618 158 642
horta@sindicatcos.cat
Facebook: COS l’Horta
Twtter@COS_Horta

Marina i Safor
Carrer Pare Carles Ferrís, 55, (46702), Gandia
Carrer de la Lluna, 47, (03750), Pedreguer
lasafor@sindicatcos.cat
Facebook: Coordinadora Obrera Sindical Marina-Safor

Sectorials

Lluita feminista
genere@sindicatcos.cat
Twtter: @CosGenere

Educació
educacio@sindicatcos.cat
Facebook: Cos Educació
Twtter: @COSEducacio

Bombers
Facebook: COS – Bombers pel Canvi
Twtter: @BombersPelCanvi